Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един негър бил преподавател в бг вуз. По време на изпит казал на студентка: - Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте мн надарени, ще ми стане нещо. Писал й двойка. Влиза следващата, а той пак: - Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. Писал и на нея двойка. Влиза следващата и той пак: - Ако правиш секс с мен, минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. На негъра му писнало и казал: - Ние негрите сме надарени, ама през поколение, а аз съм второ поколение, така че няма страшно. - Добре, ама ако може да направя една свирка? - Еееее, ако е за свирка, мога и сам си я направя....
Студентски 3,900 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима луди,в лудницата,пробват ги дали са се излекували...Пейката е боядисана и има табела...сяда първия,втория...третия си слага вестник и така сяда...психиатърът го пита "Защо сложи този вестник,умнико?" , а той отговаря "Ами,за да ми е по-високо!!!" Дечица си играят на пясъка пред блока. Започват разговор за това, откъде идват децата. Иванчо: Намират ги в зелка... Таня: Щъркелът ги носи .... Мими /най-малката/: Егати, като ви слушам, може да си помисля, че в нашия блок никой не се чука, бе! Яхнал Крали Марко коня си шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени... Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: - Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак - и от мене по-голям... Вървял нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани... Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: - Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак - и от мене по-голям... Върви нататък, гледа Баба Яга: косата ѝ оскубана, зъбите ѝ избити, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: - Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората? Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: - Жив да си ми, баби, я колко си ми хубав, когато си трезвен... Малко момченце моли баща си: — Тате, разкажи ми приказка… Бащата помислил и тихо казал: — Утре… тате ще си дойде навреме… трезвен… ще купи на мама цветя, а на теб колело… - Каква е разликата между добрия ученик и лошия? - Лошия го бият родителите, а добрия учениците.