Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо стерилизират спринцовките за евтаназия?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Срещат се двама строителя-трудохолици: - Още по някоя тухла, а?
Професионални
03.10.2017
2,883 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пиян стои на улицата и вика: — Чудо, току-що видях НЛО! — Наистина ли сте видяли летяща чиния? – го пита мъж с брада и мустаци. — Кълна Ви се, госпожо!
Пътнически самолет пада. Един от пътниците пита стюардесата: - В планините ли ще паднем? - Не, в морето. - Уф, значи и ще се давим отгоре на всичко...
Един борец за добре свършена работа бил награден от шефа си с един безплатен ден на басейн. Но той никога не бил ходил на басейн и като отишъл там и влязъл във водата, му се допикало. Питал той човека до него къде да пикае, а оня му отвърнал : - Ами как къде, в басейна ... Всички така правят ... И така минал денят, а на следващия ден шефът го извикал в кабинета си : - Идиот, кретен, простак! Как можа да се изпикаеш в басейна?! - Ми ... шефе, те всички там пикаят ... - Ами да, ама не от трамплина!
Пушенето помага да си вярваш, че правиш нещо, когато нищо не правиш.
Излиза чисто нов джип от магазина с мръсна газ, прави две кръгчета на паркинга и с пълна газ се забива в бетонната стена. Джас!!! След като спадат въздушните възглавници, човекът до шофьора му казва: - Така, господине, казах, че излизаме за тест драйв, а не за краш тест!