Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Американец, французин и българин, говорят за подхода си при сваляне на гаджета: -Аз - казал французинът - като кача Жанет в новия си Ситроен и вдигна 150 км. , тя е шокирана. Като вдигна 200 -тя е моя. Американецът казал: -Аз пък като кача Джейн в новия си Додж, като вдигна 200 км, тя е шокирана. Като вдигна 250 - тя е моя. -Аз като дам на Мара 5 лева, тя е моя- казал българинът - Сутринта като и ги взема - тя е шокирана.
Семейни 3,459 прегледа
Следващ →

Още вицове

При доктор непукист: - Добър ден, докторе. - Добър ден, следващият. - Докторе, бременна съм! - Честито, следващият. - Докторе, глътнах мишка! - Глътни котка, следващият. - Докторе, ухапа ме куче! - Ухапи го и ти, следващият. - Докторе, пикая на четири струи! - Глътнал си копче, следващият. - Докторе, боли ме пръстът! - Фра-а-ас! Следващият. - Докторе, умирам! - И аз, следващият. Ако ви боли глава, значи имате такава Един пиян се приближава към едно дете на улицата и му казва: - Абе-е-е мойто момше, иск`ш ли да ти позная името бе, а? - Айде недей се майтапи, бе тате! Във военно поделение: генерал към новобранец: - Пиши - Днес Вторник 13.07.07.... Новобранеца: - Извинете Генерале Вторник как се пише с "В" или с "Ф"? Генерала: - Значи Пиши Днес Сряда. Отива един на доктор. - Докторе, боли ме глава. - Мен като ме боли глава отивам в къщи и жена ми ми прави една свирка, и после всичко е наред. Идва пациента на следващия ден.. - Докторе, прав си - помага. Между другото - хубава къща.