Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама мъже се срещат в хипер маркета Метро ... единият вика ... - Как си бе човече не сме се виждали отдавна? Другият отговаря ... - Добре съм, ти как си? - И аз така... - Как върви с жена ти ...? - С двеста лева в минута...
Семейни 6,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

1ви Април - политиците имат професионален празник Генко се кара на сина си: - Що за живот водиш! По цял ден си лежиш, гледаш си филмчета, вечер мацки и пиене... - Баща ми, не те разбрах, завиждаш или критикуваш? Бос на голяма фирма се връща след двуседмична командировка и секретарката му докладва: - Шефе, има две новини - лоша и добра. - Започвай с лошата! - Имаме данъчна проверка, до този момент са засекли 10 милиона, жена ти започна да се чука с управителя, рекетьорите подпалиха две фабрики. - А добрата? - Ще си имаме дете скъпи. Един мъж отишъл на гости при любовницата си и тя започнала да му готви вечеря. Помолила го да й наточи ножовете, защото били много тъпи. Точи нашият човек, точи и все повече започва да се намръщва: - Мамка му, а у нас защо всички ножове винаги са остри? ! Децата в училище пишат съчинение на тема "Зима е". Учителката кара Иванчо да прочете на глас съчинението си. Той започва: "Зима е. Всичко е покрито със сняг. Реката е замръзнала. На леда се ебат два вълка." - Леле, Иванчо - прекъсва го учителката - ама че неудобно! - Разбира се, че е неудобно. - отговаря Иванчо. - Лапите им се плъзгат.