Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама мъже се срещат в хипер маркета Метро ... единият вика ... - Как си бе човече не сме се виждали отдавна? Другият отговаря ... - Добре съм, ти как си? - И аз така... - Как върви с жена ти ...? - С двеста лева в минута...
Семейни 6,457 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис на вратата на тоалетна: "Нищо хубаво от теб няма да излезе". - Какво правиш? - Гледам Олимпиадата, вдигане на тежести. - Мъже или жени? - Още не знам. Лежала Червената Шапчица гола на една поляна и трупала тен. Приближил се вълкът бавничко до нея и с огромно любопитство я попитал: - Червена Шапчице, ти като се печеш така гола на тази поляна не те ли е страх, че някой може да ти направи нещо . . .? - И какво да ми направи? - Ами нещо нали се сещаш . . . - Ами това нещо дето някой може да ми го направи, ти не можеш ли да ми го направиш? - Мога! Хванал и ръката и я счупил. Мъж влязъл в бар и си поръчвал мартини след мартини. След всяка чаша вадел маслинката и я поставял в буркан. След два часа барманът не издържал и го попитал: - Защо правите така? - Защото жена ми ме прати за буркан маслини... Провежда се национална конференция на борци, с цел повишаване нивото на общата подготовка. Става един от шефовете и казва: - Момчета, вече ми писна да ни бъзикат нас борците, да ни мислят за кви ли не... Отсега-нататък искам да мислите, и всеки, по всяко време, да отговаря точно, ясно и спокойно на всеки въпрос. Ето например - Киро, стани и кажи кой е Бил Клинтън? Става Кирчо и казва: - Шефе, некой мое да го е бил ама не е от наште...