Влиза блондинка в аптеката и пита.
- Извинете, може ли една опаковка "оралгин", че ме боли глава.
Аптекарката я гледа учудено и казва.
- Това лекарство не съм го чувала, защо не вземете някой заместител.
Блондинката:
- Да ви кажа сутринта пробвах "аналгин", но не помага.
Двама психоаналитици седят на морския бряг. Пекат се, без да си говорят.
В един момент откъм морето се чуват сподавени викове и вопли - "Помощ, помогнете, давя се... Помоооооощ...!"
Единият се обърнал към другия и му казал:
- Този човек има проблем!
- Чувам, колега, но е добре, че говори за него...