Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът: - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският. За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани. Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета. - И к’во стана? - пита риболовецът тръпнещ в очакване. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът.
Разни 1,301 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обаждане до доктора: - Доктоте, моят мъж постоянно кашля и грухти, кашля и грухти...Това свински грип ли е, или при психиатър да го водя? Реклама в магазин за плодове и зеленчуци: "За дамите, желаещи да запазят изящна линия, препоръчваме банани. Някога да сте виждали дебела маймуна?" Дете с майка си минава прокрай публичено дом. - Мамо, мамо, какво продават тук? -попитало детето. Майката се смутила и отгововила: - Щастие мама, продават щастие на мъжете. - Мамо, мамо, купи ми щастие моля те моля те моля те! Какво да прави майката, дала му 2 лева и със свито сърце го пуснала да влезе в бардака. Вътре, в салона наредени всичките момичета + мадам. Момченцето влязло, дало двата лева на първата кака и казало: - Искам да си купя щастие! Притеснили се момичетата - какво да го правят това дете. Една от тях отишла до кухнята и му намазала една филия с мед и масло. Момченцето излапало филията, но не си тръгва. Гледали го гледали - намазали му още една филия с масло. То и нея изяло и още стои. Намазали му трета филия, но тя вече му дошла много и хлапето само изяло меда и маслото. Излязло навън щастливо, а майка му притеснена го пита. - Е, как е мама? - Ааа, екстра, две опрасках и една излизах! Животът е като детска дрешка-къс и наакан. Поисках от майка ти снимка, а тя ми подари пъзел.