Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отчаян мъж стои и в бара и като замръзнал! Не реагира! Отива един рокер да се заяжда с него. - Ей, ставай! Нашия стои. - Ставай, копеле! Не реагира. Рокерът му изпива водката на екс и пита: - А сега пак ли ще мълчиш, бе, а!? - Ами какво да кажа? - проговаря най-сетне нашия - Обраха ме. Напуснах работа. Разведох се. Оперираха ме. Дъщерята бременна и не знае от кого. А сега и ти, идиот такъв ми изпи водката с отровата, дето си я бях приготвил...
Разни 1,893 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съобщение: Гражданинът, който търси виновника за своите беди, моля, спешно да се обърне към най-близкото огледало! Повтарям - най-близкото огледало! Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си. - Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият. - А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият. - Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият. - А тази година? - попитали другите двама. - Тази година... тази година ще отида да я взема. Ясновидец се хвали: — Виждам числата от тотото, особено като пусна телевизора. Иванчо: - Много те харесвам Марийке и искам да те наеба! - Как не те е срам! По такъв груб начин! Покани ме на заведение, купи ми нещо, ако дадеш някой лев пък допълнително ще стигнем до положително решение в твой интерес.. - Еййй, много си се изтарикатила ма! Ти като правителството га водеше преговорите за Европейския съюз!! Двама приятели си говорят за секс. И единият попитал: -Абе женати вика ли докато го правите...? -Ми... вика - отговорил другият. А приятелят му продьлжил да го разпитва. -А кога вика най-много? -Ми... когато стана и почна да си го бърша в пердетата...