Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На сватбата си Иванчо и Марийка си обещали като направят златна сватба за 50 години брачен живот Иванчо да я лиже. ОК, търкулнали се 50 години щастлив семеен живот и на 50 годишнината баба Марийка припомнила обета на дедо Иванчо. К’во да прави дедото, почнал да я лиже, обещанието си е обещание. Лизал, лизал Иванчо, на Марийка й станало кеф и от удоволствие пръднала, а Иванчо в същия момент се обажда: - Ох, добре, че лъхна малко свеж въздух, че щях да се удуша !
Иванчо и Марийка 3,495 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две птички летели и се карали кой да бъде посредата. Докторе, проблем! Значи усещам, че изпускам газове, но нито се чува, нито мирише... Нещо не съм наред със стомаха. Без въобще да го прегледа, докторът му подава някаква рецепта. След седмица се появява същият пациент и задъхано долага: - Изпълних съвсем съвестно рецептата. Помагат тези хапчета, докторе, помагат! Но частично. Сега като пръдна, пак никакъв шум не се чува, но пък как мирише само! Насълзяват ми се очите. - Ясно! - силно крещи докторът срещу него - обонянието оправихме, сега се заемаме със слуха! Отишъл един евреин на гости в Ню-Йорк да види свой роднина, който държи там ресторант. Влиза в ресторанта, сяда, поръчва си. Идва неговият човек. - Изи, ти си страшен. Но кажи ми, как успя да накараш всичките тези китайци да говорят иврит. - Шшшт! Само на никой не казвай за това. Те си мислят, че това е английски... Млад бик съзрял зад стобора млада юница. Засилил се и прескочил оградата. - Аз съм Пенка недостъпната - казала юницата - но за теб съм само Пенка. - А аз съм Белчо надарения - възкликнал бикът - но за теб съм само Белчо, щото дарът ми остана на оградата. Както знаете , Робин Худ крадял от богатите за да даде на бедните. И така, той направил това геройчно действие и срещнъл първият бедняк по пътя си и му казал: - Аз съм Робин Худ! Аз крадя от богатите, за да дам на бедните. И дал на бедняка една кесия с пари. А бедняка ахнал: - Олелеле!?! Богат съм! А изведнъж Робин Худ взел кесията със пари и казал: - Аз съм Робин Худ! Крада от богатите, за да дам на бедните!