Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо отива при баща си и му казва: - Тате класната те вика в училище... - За какво ме вика? - Еми днес в час по Химия наводних кабинета... На следващия ден: - Тате пак те викат в училище.. - Сега за какво? - Еми в час по Физика запалих кабинета... На следващия ден: - Тате пак те викат... - Ооо този път няма да отида... - Уфф, и без тва няма кво да праиш в тия развалини!
Иванчо и Марийка 3,842 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц е обсаден от Гестапо. По мегафона Мюлер му вика: - Щирлиц, предай се! Блокирали сме всички изходи! Щирлиц си мисли: \"голяма работа, аз пък ще изляза през входа\". Центърът на тази окръжност лежи извън нея. Из обява: инж. Христов, обезцветяване на цветни метали. Органите на човешкото тяло решили да се пенсионират и си направили събрание да се разберат кой каква група ще е. Краката първи станали: - Ние цял живот носим всички вас, затова искаме първа група. Всеки ставал и си изтъквал достойнствата и си казвал претенциите. По едно време се чул глас: - А тези които са работоли на влажно и тьмно, предимно нощем, коя група ще са? Мозъка като председател рекъл. - Я стани да те видим кой си ! Сьщия глас: - Аз ако можех да стана, нямаше да искам пенсия! - Тате, защо ти е червен носа? - От доматите, сине. - Какво, много ядеш ли? - Не, само мезя с тях...