Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Терористичната организация Ал Кайда пое отговорност за излъчването на ВИП Брадър.
Любими Герои 3,037 прегледа
Следващ →

Още вицове

Националния отбор по футбол започна да отработва на тренировки начален удар от централното поле....понеже това стандартно положение все по-често ни се случва. Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: - Тъпо! Един от пътниците го попитал: - Защо непрекъснато повтаряте "Тъпо"? - Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака... В погребалното бюро: - Какви ковчези предлагате? - Ами ето тук едни много хубави, за 500 лева. - А не, много скъпо е. Нещо по-евтино? - Ами тук едни прилични за 300. - Не, и това е много. - За 50 имаме едни от шперплат... - Скъпо е, няма ли нещо по-евтино? - Ама вие кого погребвате? - Тъщата. - Така да бяхте казали. Донесете я тука да й сложим едни дръжки за два лева. Връща се един мъж от командировка и жена му забелязва, че на главата са му се появили малки рогца. Тя учудена му казва: - Но как, скъпи? Кълна се, докато беше командировка не съм ти изневерявала! Откъде тези рога?! Мъжът й отговаря: - Не се притеснявай, знам, не си ти... Медената питка си върви из гората... Зайо-Байо я среща, поздравява я, пак тя го псува.. Търкаля се, търкаля се Питката... И я среща лисицата, поздравява я и тя, пак Питката пак псува... Напсувала тя всичките животни в гората и те решили да се оплачат на Лъва. - Амм Лъве, защо като срещнем Медената Питка и я поздравим тя ни псува?? На който въпрос лъва отговорил: - ЕЕЕЕ... Оставете най-накрая Ежко-Бежко намира... войник ще става!!!