Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между приятели: - Защо ти е изподрано лицето? - Ти ерген ли си? - Женен съм. - Тогава защо питаш?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Терористичната организация Ал Кайда пое отговорност за излъчването на ВИП Брадър.
Любими Герои
03.10.2017
3,037 прегледа
Следващ →
Още вицове
Националния отбор по футбол започна да отработва на тренировки начален удар от централното поле....понеже това стандартно положение все по-често ни се случва.
Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: - Тъпо! Един от пътниците го попитал: - Защо непрекъснато повтаряте "Тъпо"? - Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака...
В погребалното бюро: - Какви ковчези предлагате? - Ами ето тук едни много хубави, за 500 лева. - А не, много скъпо е. Нещо по-евтино? - Ами тук едни прилични за 300. - Не, и това е много. - За 50 имаме едни от шперплат... - Скъпо е, няма ли нещо по-евтино? - Ама вие кого погребвате? - Тъщата. - Така да бяхте казали. Донесете я тука да й сложим едни дръжки за два лева.
Връща се един мъж от командировка и жена му забелязва, че на главата са му се появили малки рогца. Тя учудена му казва: - Но как, скъпи? Кълна се, докато беше командировка не съм ти изневерявала! Откъде тези рога?! Мъжът й отговаря: - Не се притеснявай, знам, не си ти...
Медената питка си върви из гората... Зайо-Байо я среща, поздравява я, пак тя го псува.. Търкаля се, търкаля се Питката... И я среща лисицата, поздравява я и тя, пак Питката пак псува... Напсувала тя всичките животни в гората и те решили да се оплачат на Лъва. - Амм Лъве, защо като срещнем Медената Питка и я поздравим тя ни псува?? На който въпрос лъва отговорил: - ЕЕЕЕ... Оставете най-накрая Ежко-Бежко намира... войник ще става!!!