Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Из законите на Мърфи... Закони на Гилб за ненадежността 1. Компютрите са ненадеждни, но хората са още по-ненадеждни. 2. Всяка система, която зависи от надеждността на човека, е ненадеждна. 3. Неоткриваемите грешки са безкрайно разнообразни за разлика от откриваемите, които по определение са ограничени.
Разни 2,044 прегледа
Следващ →

Още вицове

На няколко студента много им се приискало момиче. Вървели си те по улицата и видели срещу тях да върви страхотна мадама. Когато се срещнали, я попитали: - Искаш ли да играем на гатанки? Ако не отговориш, ще ти се изредим всички! А ако познаеш, решаваш ти какво да правим. - Добре. Става! Тръгнали те към общежитието, и влезли в стаята на единия от младежите. - Какво е това мъничко червеничко, с черни точки? - Слон! - Не позна! - и й се изредили всички. - Какво е това мъничко червеничко, с черни точки? - Слон! - Пак не позна! - и пак минали всички. Минал ден, минал втори, от стаята никой не излизал. Съседите се усъмнили, залепили ухо на вратата и чули: - Моля те, кажи калинка! - Слон! Защита на дисертация на тема: "Кой инстинкт е по-силен?". Дисертантът докладва за проведените експерименти: - В тъмна стая поставихме котарак. След това в същата стая поставихме храна и котка. Първоначално котаракът се нахвърляше на котката, после към храната, а след това лягаше да спи. След известно време котаракът първо се хвърляше на храната, след това на котката, а после лягаше да спи. По-късно котаракът започна да се нахвърля на храната и след това лягаше да спи. Въпрос на опонента: - А колко често сменяхте храната? - Ежедневно. - А котката?... Щирлиц сяда пред компютъра и пише: - dir - Command not found - Аха, UNIX - досеща се Щирлиц. - Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а. Двама луди пътуват във влак. Влакът влиза в тунел. Минута, две, три… Тунелът не свършва. - Защо е толкова дълъг този тунел? - безпокои се единият. - Ей, че си тъп! Нали седим в последния вагон! Две, фтириус пупис/срамни въшки/,по народно му казано - пучи въшки си срещнали в дебрите бели на чаршафа на Марийка. Едната киха, кашля, подсмърча. -Какво става приятелко, къде се простуди така лошо?-пита другата? -Ами и аз не знам как стана. Снощи си заспах на топличко между краката на Марийка, а днес се събудих от силен вятър и хъркане. Кво мислиш-бях в мустаците на Иванчо!