Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От пожарната звънят неделя рано сутринта на Наско Сираков: - Господин Сираков, стадион Г.Аспарухов гори! - Купите, помощ, купите, спасете купите! - Няма проблем, огъня не е стигнал все още до кухнята.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Септември, към Народното събрание депутатите се нароиха като мухи на мед.
Бисери
03.10.2017
3,378 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един чукча му се повредил часовника и решил да го занесе на майстор-чукча. Отишъл при него и му казал проблема си. Майсторът отворил часовника и от него паднала една мъртва хлебарка. Тогава майсторът викнал: - Ха! Часовник спрял защото механик умрял!
- Имам три глави, една ръка и шест пръста - кой съм аз? - Един лъжец!
Секретарка, типична блондинка, влиза в кабинета на шефа: - Шефе, направих списък на членовете в нашата организация, както искахте. Шефът взима списъка, разглежда. - А..защо в списъка има само мъже?
Разговор между младоженци: Той казва: - Имам три изисквания: 1)Сутрин в 8.00 ч., има ме-няма ме вкъщи закуската трябва да е на масата. 2)На обед в 13.00 ч., има ме-няма ме вкъщи обяда трябва да е сервиран. 3)Вечерта в 20.00 ч., има ме-няма ме вкъщи вечерята трябва да е готова. Тя отговорила: - А моето изискване е следното: всяка вечер в 22.30 ч.,има те-няма те вкъщи сексът започва!
На сечището довели нов секач. Гледат го другите секачи - един такъв мъничък, слабичък... Чудят се, какво да го правят. Дали му да събира отсечените клони. Секли те, каквото секли, отсекли три дървета и отишли на обяд. Новия го оставили на сечището. Връщат се след обеда и гледат половината гора изсечена. С изумление го питат: - Ти откъде идваш бе, човек? - От Сахара! - Как така от Сахара? Там няма гори! - И у вас няма да има!