Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама. - Защо си такъв умислен? - Представяш ли си, вчера си седя вкъщи и на вратата се звъни. Отварям - някакъв огромен здравеняк. Хвана ме за врата и каза, че ако не спра да ходя с жена му, ще ми отреже топките. - Ми какъв ти е проблема, бе. Спри да ходиш с нея.. - Да ама това говедо не каза, коя е жена му!!!
Разни 5,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

Интервюират Ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни рецидивисти в Пазарджишко. Излъчено по КАНАЛ 1: "Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно." Незнам как да направя първата стъпка. Винаги съм чакал тя да я направи. И ето че една вечер вдна хубава мацка ме покани на питие в един бар, а после ме покани у тях. Там ми каза: - Извини ме за минутка. И излезе от стаята. После се върна чисто гола, седна до мен и започна да ме целува навсякъде. И тогава си казах: "Не трябва да се изпуска такава възможност!" Набрах смелост и я помолих да ми даде телефонния си номер. Един запорожец карал по заледен път. Зад него лъскав мерцедес с мутри се опитвал да го изпревари. По едно време запорожецът се подхлъзнал и се врязъл в мерцедеса. Мерцедесът излетял в пропаста. Шофьорът на запорожеца веднага излезнал и се надвесил над пропастта: - Хора, има ли живи? Тишина. - Има ли живи, бе?!? Пак тишина. - Ох! Извадих късмет... ...и се оженил Иван-царевич за принцесата-жаба...и получил като подарък жаба-тъща, която не умеела да си сваля кожата... Застраховатален агент предлага застраховки на една жена. И изрежда всякакви застрховки, които предлага: - А искате ли "Смърт на съпруг при нещастен случай"? - Адски много искам...