Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно момченце чуло, че всеки възрастен крие поне една тайна и за това възрастните много лесно могат да бъдат изнудвани. Момченцето се прибрало в къщи и казало на майка си: - Знам цялата истина! Майката бързо дала на сина си 20 долара и казала: - Само не казвай нищо на баща си! Когато се прибрал и бащата, детето и на него казало: - Знам цялата истина! Бащата веднага извадил 40 долара и казал: - И дума не казвай на майка си! На следващият ден момченцето тръгнало към училище и по пътя срещнало пощальона: - Знам цялата истина - казало детето. - Така ли? - зарадвал се пощальонът. - Тогава ела да прегърнеш баща си?
Семейни 3,027 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко преди гражданското: — Скъпи, трябва да ти призная, че не умея да готвя! — Не се безпокой, скъпа, няма да ти се налага, аз пък не умея да изкарвам пари… Срещнали се доматът, картофът и членът и започнали да се оплакват. Доматът казал: -Мене ме режат, мачкат, правят ме на кетчуп, на сос... Картофът казал: -Мене ме правят на пюре, пържат ме, пекат ме... Членът казал: -Тва нищо не е! На мен ми слагат един чувал на главата, вкарват ме в един тунел и напред-назад, напред-назад, докато не ми стане лошо и не повърна. Говорят си две блондинки, едната пита другата: - На колко метра под земята пограбват хората? - На 2 метра! - отговорила тя. - Е добре де, ако човек е висок 2.30, главата от вън ли му стърчи. - зачудила се другата. Шефът на лудницата събира трима луди и им казва: - Момчета слушаите, защото който ми каже на колко е равно осем по седем ще го изпишем веднага. Първият луд мислил, мислил и казал - четвъртък. Вторият луд мислил, мислил и казал - 198. А пък третият без да се замисли казал 56. Тогава шефа се израдвал много и попитал лудия: - Браво бе Пешо, ама как разбра? А лудият се усмихнал и казал: - Елементарно, разделих четвъртьк на 198……. Трима приятели загиват при катастрофа. Естествено попадат на интервю със Свети Петър. Той ги огледал, видял, че са тъжни и решил да ги поободри: - Ей, момчета, я си представете вашето погребение, лежите си в гроба, такива едни нагласени, тържествени, около вас цялото семейство, приятелите. Какво бихте искали да кажат те за вас? Първият: - Ами, добре би било, да кажат - "Той беше добър човек, прекрасен родител, добър доктор, спаси много хора и остави следа в медицината." Вторият: - Аз пък бих искал, да кажат - "Той беше великолепен учител, остави трайна следа в душите на подрастващото поколение. Добър мъж, баща и приятел..." Третият: - Аз пък бих искал всички в един глас да се развикат: "Гледaй, гледай, той мърда!!!"