Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Е, и как е животът след сватбата? – пита една приятелка друга. - Проблеми със секса имам... - Какво е станало? - Само да почнем и мъжът ми се появява на вратата.
Семейни 2,792 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако литературният критик е неуспял писател, то данъчният инспектор е неуспял бизнесмен. Син на мутра се прибира от училище и вика на баща си: - Тате, трябва да си купим енциклопедия. - Абе, я се мани от главата ми! Аз на твойта възраст само на енциклопедии съм се возил сигурно... Минавал през един град странник на име Пути и замръкнал. Таман се чудел къде да преспи, и се отбил в кръчмата да пита за хан. Попът го видял, и решил да направи добро дело, и го поканил у тях в едната стая.Завел го той в къщата, вечеряли цялото семейство, и тръгнали да си лягат. Поповата щерка била голяма убавица и странникът забелязал това. Когато всички легнали,той се мушнал в стаята на щерката и почнал луд секс. Чула попадията някакъв шум, и отишла да види какво става. Като отворила вратата и видяла положението викнала: -Попееееееее, бързо, бързо да видиш бе! -Какво има, ма? Какво става там? -извикал попа. -Пути е между краката на дъщеря ти бееее! -извикала попадията. -Ми, там ще е ми! Твойта да не е на челото мааааа! Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :) Жена и мъж отишли на ресторант и докато вечеряли на мъжът му се доходило по малка нужда, при което казал на жена си: - Жено аз отивам да пикая! А тя отвърнала разгневена: - Простак с простак, в ресторант сме бе, трябва да кажеш "Жено, отивам да се полюбувам на звездите"! След малко мъжът се върнал и седнал на масата, и посегнал да вземе чашата с алкохол. Жена му го нахокала отново: - Селяндур такъв, сигурно не си си мил ръцете след като гледа звездите, а ще пипаш чашата! - Спокойно бе жена, аз държах телескопа с другата ръка!