Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-скъпия коктейл в света се сервирал в бар в Дубай, ама не съвсем. Везнъж обърнах един коктейл и така се напих, че забърсах колежката, но блъснах колата в едно ферари. Ферарито беше на шефа и той ме уволни. Във ферарито седеше и моята жена, която като ме видя с колежката, се разведе с мене и ми взе къщата.
Разни 2,321 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един майстор прави камина на свой клиент - професор. Направило му впечатление, че професора има много уморен вид и го пита: - Вие сигурно по цяла нощ работите.. - Не бе. Жена ми много хърка и не мога да спя. - Ами като захърка, разкрачете и краката и няма да хърка. На другия ден майсторът дошъл да си довърши работата, професорът му благодари за съвета, че най-накрая се наспал хубаво и пита: - На какво се дължи този ефект? - Като е разкрачена й се увеличава тягата, като при камините.. Хи-Хи-Хи! Земата се върти. Ние се возим без пари докото сме живи, че и после. Петър Младенов от Варна - Келнер, според мен порциите са ви станали по-малки от преди. - О, не, това е оптическа измама. Малко разширихме ресторанта, затова порциите ви се виждат по-малки. Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. - Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? - Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: - Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? - Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: - Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? - Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! - Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!! - Ще идеш ли до магазина да ми купиш сок? - Добре, "степ" ли да взема? - Как с мен, ма?! Сама ще си ходиш!