Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена казва на мъжа си: - Отиди в магазина и купи яйца... Мъжът се майтапи: - Аз имам две яйца... Стигат ли? Тя, също на майтап: - А те стават ли за ядене? Той: - Не, но стават за близане! Тя: - Чудесно! Утре се оближи на закуска...
Семейни 3,163 прегледа
Следващ →

Още вицове

Родителите на Иванчо се усамотили в спалнята и за да не разбере той какво става му дали филия със сладко и го затворили на балкона. По едно време Иванчо се провикнал: - Тате? - Какво? - Иванови заминават на море. Натовариха лодката на колата. След малко Иванчо пак се провикнал: - Тате? - Какво? - Георгиеви отиват на планина с 2 палатки... И след още малко Иванчо пак се обадил откъм балкона: - Тате? - Kакво пък сега? - Петрови правят секс... - Е как разбра бе, Иванчо? - Ами и техния син яде заключен на балкона... Доктор към пациент: - Трябва веднага да започнете диета. Никакво месо, цигари, кафе, алкохол, жени, шоколад, секс, танци. И най-важното - радвайте се повече на живота, давайте го по-весело! Иванчо и Марийка семейство - отишли да видят новата зоологическа градина в София. Не били ходили от времето на старата, когато беше в центъра на града. Спряли пред клетката на горилата - вътре един едър мъжкар, като видял Марийка му текнали лигите. За лош късмет, гледачът бил забравил вратата отворена, горилата изскочила, грабнала Марийка, вкарала я в клетката и настанал див секс. Марийка вика на Иванчо: - Направи нещо, извикай хора, спаси ме - този рошавият ще ме скъса! - Нека, нека, мама ти стара - защо не му кажеш, че нямаш днес настроение, че те боли глава, че си разстроена от пълнолунието! Може да ти влезе в положение и да те остави! БТВ Новините 10/01/2009:Съобщение на г-жа Мазнярова от социалното министерство: До всички пенсионери(които не готвят на газ!!!)- в Търговище имало лебеди! Пресни! Току-що долетели ! не в магазина -в езерото! Без пари-само трябва да си ги заловите! И сега ако кажете ,че не се грижим за вас...Организирани групи за лов-тръгване 10:00 часа, от централна гара- пътува се с трамвай.Да ви е сладко! Чък Норис не плаче, когато реже лук. Плаче лукът.