Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена казва на мъжа си: - Отиди в магазина и купи яйца... Мъжът се майтапи: - Аз имам две яйца... Стигат ли? Тя, също на майтап: - А те стават ли за ядене? Той: - Не, но стават за близане! Тя: - Чудесно! Утре се оближи на закуска...
Семейни 3,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пияница се хвали пред приятел" - Мога да изпия половин кило. И повече мога. Даже литър мога!!! - А по-малко от 100 грама? - Ето, пийни ракия. - Глът! - По-добре ли си? - По-добре! ... Не си ти, когато си трезвен! В Хисаря тримата лидери са взели решение - социалната политика на коалицията от състояние СПА, да премине в състояние БУДЕН .Технологията по която ще се случи това,ще бъде публикувана на 30 февруари. Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: — Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: — Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: — В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: — Ееее, бай Ганьо, ти пък… ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: — Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: — Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: — И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово – от Горно беше. Между компютърджии: - Колко според теб продължава нормален полов акт? - Ами не знам - може би около... мегабайт - мегабайт и половина...