Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Славчо започнал новата работа и го питат: - Как е новия началник? Може ли да се работи с него? - А той е прекрасен човек - при него може въобще да не се работи.
Семейни 3,297 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо българите обичат да карат пияни? Защото по пътищата ни трябва да се движиш в същото състояние, в което са били правени. Докато жената и любовника правели нещо в леглото, мъртвопияният съпруг се прибрал. Любовника веднага се скрил под чаршафите. Мъжът легнал в леглото. След малко попитал жена си: - Жена, виждаш ли това, което и аз виждам? - Какво? - От чаршафа се подават шест стъпала! - Не, ти си пиян. Четири са. Ако искаш стани да видиш. Съпругът станал, погледнал, ударил се по главата и казал: - Ей, здравата съм се напил! Наистина са четири!!! - Татко, ти нали ми каза, че Дядо Коледа е единствен в целия свят? - Да, така е - отговаря таткото. - А защо тогава на площада видях трима мъже, облечени като Дядо Коледа? - Ох, пак са раздули щата, моето момиче! - опитва се да обясни конфузната ситуация бащата. Днес сметната палата съобщи, че е станало грешка и зам. министъра Валентин Иванов не е имал допълнителен доход от 5 353 539 лв. за 2006г. Всъщност зам. министъра се хванал на шегата на негов колега, който му казал, че тази година ще попълнят честно декларациите и сам написал сумата от над пет милиона. - Жена, там ли си? - вика мъжът от тоалетната. - Хартия ли искаш? - пита тя. - Хартия си имам. Рутера рестартирай!