Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имам си толкова ядове, че ако се появи нещо ново, ще започна да се ядосвам за него чак след три месеца...
Други 2,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Асансьсрът е повреден. Най-близкият работещ асансьор е в съседния вход." Върви си куче през пустинята и си мисли: - Ако до 5 минути не видя дърво ще се напикая! Щирлиц трябва да се срещне със свръзката си от Русия в някакъв германски бар. Отива, сяда на бара и казва: - 100 грама водка. - Нямаме, вчера свърши. - Тогава сто грама коняк. - И коняка свърши. - Една бира? - И бирата свършихме. "Ясно, свръзката е пристигнала", мисли си Щирлиц. Две блондинки си говорят на спирката: - Ти за кой тролей си? - За единицата, а ти? - За двойката. В това време идва тролей номер 12 и едната възкликнала: - Идеално! Ще пътуваме заедно! Два комара се срещнали на селската чешма. Единият си плискал обилно слабините с вода. - Какво правиш, приятелю, не сме се виждали отдавана! - Ох, остави се, много пострадах. Тръгнах да свалям светулки. От светулка, на светулка, но накрая попаднах на фас от цигара...