Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лудите решили да бягат, излязъл пред всички тартора с думите: - Братя, вече ни писна, имам план за бягство, слушайте ме внимателно, няма да повтарям. Утре точно в 14 часа, се събираме в тази стая, изнизваме се един по един в колона, през задния вход, прекосяваме, 5 метра от задния двор и прескачаме оградата, това е. Сега за да не оплескаме нещо утре ще Ви помоля да го потренираме! След като наравили три успешни опита, когато били отвън оградата, тартора рекъл: - Всичко ясно ли е, хайде сега обратно вътре и никой нито дума до утре за планът ни. На следващият ден, малко преди 14 часа, един луд тича и крещи: - Братяяяяяя, предадени сме, планът се провали, някой е съборил оградата...
Любими Герои 3,598 прегледа
Следващ →

Още вицове

Госпожа по Физика на 8 клас в ТУЕС: Електроните се удрят, защото се сблъскват. Игра за наркомани: Нужни са стая, два стола, много хашиш и двама наркомани. Сядат, надрусват се яко и после единият излиза от стаята. Другият трябва да познае кой от двамата е излязъл. - Имате толкова студен поглед... - Какво искате: дясното око минус три, лявото - минус шест! Привиква шефът подчинен, казва му: - Не сте полезен за фирмата. От утре сте уволнен! - Не! По-добре от днес. - Защо? - Утре ще съм много зает! На погребение съм! - На кого? - На Вашето! Една майка изпращала момичето си от село студентка в София и и поръчала: -Дъще, много внимавай когато отидеш в града, защото ще срещнеш някой младеж, ще почнете да ходите на кафета дискотеки и т.н.Най-накрая ще те заведе в квартирата си и нали знаеш ш студентска квартира-една маса, стол и легло.Той ще побурза да седне на стола, ти ще седнеш на леглото, той ще седне до тебе и...О срам за нашето семейство!!! Връща се девойката другата година и разказва: -Мамооо точно така стана-намерих си едно момче, ходихме насам, натам и накрая отидохме в квартирата му.Тогава аз побързах да седна на стола, той седна на леглото, аз седнах до него и...О срам за неговото семейство!!!