Навремето един младеж го оженили насила за девойка, която не познавал. Първата брачна нощ, трябва да си лягат. Младежът вече почти примирен казал на девойката:
- Че си грозна - грозна си, че си проста - проста си, а дано поне да си девствена!
Девойката навела гузно глава и казала:
- А дано.... ама надали....
Лудите решили да бягат, излязъл пред всички тартора с думите:
- Братя, вече ни писна, имам план за бягство, слушайте ме внимателно, няма да повтарям. Утре точно в 14 часа, се събираме в тази стая, изнизваме се един по един в колона, през задния вход, прекосяваме, 5 метра от задния двор и прескачаме оградата, това е. Сега за да не оплескаме нещо утре ще Ви помоля да го потренираме!
След като наравили три успешни опита, когато били отвън оградата, тартора рекъл:
- Всичко ясно ли е, хайде сега обратно вътре и никой нито дума до утре за планът ни.
На следващият ден, малко преди 14 часа, един луд тича и крещи:
- Братяяяяяя, предадени сме, планът се провали, някой е съборил оградата...