Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Сериозно ли говориш? - Разбира се,че сериозно!И брюнетка да бях, пак същото бих ти казала.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Господи, защо този свят, който си сътворил, е пълен със зло? - Ще ме извинявате, но не аз съм го сътворил, аз осигурявам само хостинга.
Програмисти
03.10.2017
3,573 прегледа
Следващ →
Още вицове
- "Стават грешки" - Казал таралежът и слезнал от телената четка .
Жена умира и се появява пред вратите на рая, където я посреща свети Петър. Докато чакала да й оформят документите, жената се заприказвала със светеца. Изведнъж се чул страхотен крясък. - Какво беше това? - уплашено пита жената. - А, нищо особено. На един новодошъл му правят дупка в главата за ореол. След малко пак се чува вик. - А това какво беше? - пита жената. - На същия човек му пробиват дупки в гърба за криле. Жената бавно започнала да отстъпва назад. - Къде тръгнахте? - попитал свети Петър. - А, отивам долу в ада! - Недейте! Там дяволите ще ви изнасилват, ще се гаврят с вас! - Да, ама няма да ми пробиват дупки за тая цел.
Студент се извинява на преподавателя: - Професоре, имам ангина. След лекциите професорът се прибира и по пътя вижда същия студент с една готина мацка. Повикал студента и казал: - Младежо, с такава ангина трябва сте в леглото.
Три врабчета си летели: едното свило на дясно, другото на ляво, а третото ги последвало!
На един светофар спират един до друг борец с БМВ и моторист. Мотористът решава да се пошегува с бореца и му подвиква: - Хей, какво е това: четири колела и по средата едно тъпо? - Не знам - отговаря троснато мутрата. - Ти бе, тъпак! - отвръща мотоциклетистът. Борецът се ядосал, но не могъл да му го върне, защото светофарът светнал зелено и мотористът се изгубил някъде между колите. На следващия светофар до БМВ-то на бореца спряло трабантче. Борецът решил да си го изкара на шофьора и го попитал: - Ей, знаеш ли какво е: четири колела и в средата едно тъпо? - Не знам - отговорил уплашено шофьорът. - Аз бе, тъпак! - извикал борецът.