Изобретили такава машина - от двама негри един бял прави. Прекарали всички черни но останал един...
Търсили, търсили втори, ама нъц - всички вече били бели. Решили да вземат една маймуна, за да стане чифта. Пуснали ги двамцата и чакат резултата, излиза нещо и го питат:
- Я гражданино, елате да ви огледаме!
- Аз не съм гражданин, аз съм конституционният министър-председател!
Манго се прибира в къщи и сяда на масата уморен:
- Жина, сипи идна рикия, па после шта праа да умирваш
- О, добре ма мъжо, ето ти - сипала му тя.
Оня я обърнал и:
- Жина, сипи ош идна, па после шта праа да умирваш...
Та му сипала още една, но това се повторила седе-осем пъти. Циганина схлупил глава на масата, а Тя:
- Ади ма мъжо, нъл штеш да ма праиш да умирвам?
Надигнал нашия пияната си глава и махнал с ръка:
- Жувей ма жина...