Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Стига сме се моткали! Нека да правим нещо! - Какво нещо? - Ами...ще седим в интернет....
Програмисти 3,615 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама студенти пият: - Не се притеснявай толкова, ако ни изгонят от университета ще върнем бутилките и ще се запишем платено. Танцуват поручик Ржевски и Наташа Ростова: - Поручик, за какво си мислите в момента? - За същото, за което и Вие, госпожице! - Ах, Поручик, какъв мръсник сте... Търговският представител, деловодителката и управителят на фирма отиват да обядват заедно. По пътя намират старинна маслена лампа. Разтриват я и отвътре се появява един Джин. "Ще изпълняпо едно желание на всеки от вас" - казва той. "Първо аз! Първо аз!" - скача деловодителката - "Искам да бъда на Бахамите, да карам джет, без да се интересувам от нищо". Пуф! И изчезнала. "Сега аз! Сега аз!" - крещи търговският представител -"Искам да бъда в Хавай, да разпускам на плажа с личен масажист, безкраен запас от коктейли и любовта на моят живот". Пуф! И той изчезнал. "Твой ред е" - казал Джина на управителя. "Искам тези двамата обратно на работните места след края на обедната почивка" - отговорил той. Бизнес поука: Винаги оставяйте първата дума на шефа. Отишла ромската червена шапчица при баба си. - Бабо, колко ти е гладка кожата! - Много ясно, нали съм на 13! В един бар седят протестант, католик и мормон. Пият си и лафят на спортни теми. Накрая решили да спрат със спорта и да си поприказват за семействата си. Протестантът казва: "Аз имам 4 деца, още едно и ще имам баскетболен отбор..." Католикът казва: "Аз имам 10 деца, още едно и ще имам футболен отбор..." Мормонът: "Аз имам 17 жени, още една и ще си имам игрище за голф..." :)