Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жилище на новобогаташ - в дневната има аквариум, в който плува хипопотам - и всичко това не се набива на очи...
Разни 1,902 прегледа
Следващ →

Още вицове

След вечеря съпругът казва: - Скъпа, не е ли по-добре да си боядисаш косата руса? - Защо? - Чувал съм, че блондинките готвят по-добре. Съпруга съм на три деца. С човека обрахме пари и купихме тристаен апартамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям – нинджа. И без да каже нищо с карате – в бъбреците. Докато се усетя, ми би два шамара с крак и един на детето в гръбначния кош. От ударната вълна отлитам 20-30 метра. Абстрахираха децата. Човека го няма. Ако общината не вземе спешни мерки ще се самоубеся или ще изчезна безкрайно. Иванчо се прибрал целият в синьо. Майка му го попитала: - Иванчо, ти бил ли си се? - Да - отговорил иванчо. - Аз не съм ли ти казала да броиш до пет преди да се биеш? - Да, но майката Митко му казала да брои до две... Пенка много обичала да ходи с различни мъже . Случило се така, че една вечер решила да се пробва с петима здрави българи от селото . И на следващият ден отива на лекар с баба си понеже нещо я заболяло ... Бабата влиза при лекаря на селото и се чудила как да му каже по заобиколен начин случилото се : - Абе, докторе, на моята унука, май да ти кажа, му откъснаха цветето! Доктора след като прегледал момичето и отговорил : - Абе, бабо, те откъснали цветето, ама напукали и саксията. Няма добри и лоши хора. Има свои и чужди. На своите прощават даже лошото. А на чуждите не прощават даже доброто.