Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Нищо странно, децата често имат въображаеми приятели... Ти не си ли имал такива като малък? - Те моите и сега всички са такива...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Две проституки си говорят: - Какво би направила, ако срещнеш някой вълшебник? - Че кво - 100 кинта, както на всеки друг.
Професионални
03.10.2017
3,175 прегледа
Следващ →
Още вицове
Нарекох тъщата "глупава патка" - жената млъкна за една седмица. Още веднъж я нарекох "глупава патка" - млъкна за още една седмица. Имало значи, бутона "MUTE"!!!
Най-доходният бизнес - това е лизинга. Ако, разбира се, се лиже правилния задник.
Бай ганьо,турчин и французин били на рибарски сал навътре в Черно море.Било страховито.Както се возят,на сала се появява един дявол.Казал им : -Сега ще ми казвате някви свои желания!Ако мога да ги изпълня-ще ви изям,ако не-оставате живи! Турчинът: -Искам да имим всички долари на света! Щракнал дявола с пръсти и ей ги доларите,и естествено го изял. Французинът: -Искам да съм Наполеон и да водя многобройната войска! Дявола щракнал с пръсти и французина станал Наполеон и многобройната войска го следвала,естествено и французина бил изяден. Дошъл ред на Бай-ганьо.Пръднал леко. Дявола го питал: -Аде не измисли ли вече?! -Да.От задника ми излезе,през мрежата мина,а иди и ми го донеси!
Два гея си седят в градската градина и си споделят: -Брато , ако знаеш вчера какъв пич ме чука...., ако бях жена нямаше да издържа и сигурно щях да умра! А другият му отвръща с: -Ами пич, нали затова сме мъже!
Клиент в ресторанта се възмущава: - Няма да обядвам в ресторант, в който цари порнография! Келнера: - Какво е станало? - В супата ми две мухи се таковат.