Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дядото и бабата се условили, че ако на някого се прииска, ще казва: "Имам асо", а ако не му се иска: "Имам шестица". Легнали да спят и дядото казва: - Бабо, бабче, имам асо. - А аз шестица. Дядото се обидил и се обръща към стената. След известно време бабата казва: - Дядо, деденце, имам асо. - А аз шестица. Бабата отметнала одеялото и вика: - Дядо, ама и ти имаш асо. - Аз не играя с такива дето гледат чуждите карти.
Семейни 3,409 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво умеят да правят блондинките най-добре за вечеря? - Резервация. Борец си купува вила в покрайнините на Варна. Скоро обаче научава, че при поредното свлачище къщичката му се засилва, помита гаража и цопва в морето. Борецът и негов приятел отиват да огледат мястото, оставено от изчезналата вила. Нашия човек обаче се смее. Приятелят му го пита: - Защо се смееш бе, брато? Толко беше яка къщурката, а си отиде... Борецът отговаря: - Да, ама я глей отгоре каква двуетажна иде! При гласуването на предложението дали да стане задължително гласуването са гласували 64 процента от депутатите. Все още се уточнява броя на гласувалите с чужди карти... Обаждане в банката: - Давате ли кредити на пациенти от психоневрологичния диспансер? - Даваме, но лихвата е шантава направо. - Жена, защо не си ми изгладила костюма? — Но аз го изгладих! — Не е вярно! Заплатата ми стои непокътната в джоба.