Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво казал ББ след като изгледал първия си филм на новия си компютър? - Добре, че не затвориха Замунда-та...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена казва на мъжа си: Мъжо, нашата снаха изневерява! - Това си е нейна работа! Ама тя изневерява на нашия син! - Това си е негова работа! Ама тя му изневерява с теб! - Това си е моя работа! Ама ти ми изневеряваш на мен! - Това си е твоя работа!
Семейни
03.10.2017
2,652 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една крава казала "Муу-уу-у",а друга и отвърнала : - Взе ми думата от устата!
Катеричката излязла да пазарува и не се прибрала цяла нощ. Катеричокът, мъжът й, страшно се притеснил. На заранта тя се появила - тежко гримирана и с размазано червило, с цигара в ръка, леко разчорлена и с ново фишу на шията. "Какво стана, къде беше", тревожно попитал катеричокът. - Ау-у-у! Да видиш! Три вълка ме отвлякоха за три дни! - Ужас! Е, слава богу, отървала си се и сега, жива и здрава, си пак у дома! - А, не! Те за три дни ме отвлякоха, аз само минавам да ти кажа, да не се тревожиш напразно - казала катеричката.
На сутринта е най-тъжен, този който вечерта е бил най-весел.
- Почнах да ползвам вече интернет-банкиране! - И как е? - Супер! Логвам се с моя номер и парола и избирам теглене на 100 лева и натискам "изпълни". - И какво?! - И излиза съобщение: "сложете хартия в принтера и натиснете "Печат"!
Бай Ганьо Българина, Турчина и Африканеца се возили в един самолет и играли на една игра.Всеки трябвало да изхвърли по нещо. Турчинът хвърлил една торба злато. Африканецът хвърлил една торба сребро. Българинът хвърлил една бомбичка. Слезли да видят какво е станоло. Виждат едно дете, което плаче: - Торба злато падна и уби татко. Виждат друго и то плаче: - Торба сребро падна и уби татко. Виждат едно дете, което се хили. Питат го защо се хили и то казва: - Дядо пръдна и кенефа гръмна.