Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама приятели. - Как си, – пита единият. - А, добре съм. Четири пъти се развеждах, сега съм с пета съпруга. - Брей, що толкова разводи? - Ами, първата жена беше спортистка. Върне се вечер в къщи и... темпо, темпо, темпо, не издържах, разведох се. Втората беше зъболекарка. Тя пък все казваше: още не е за вадене, още не е за вадене. Пак се разведох. Третата беше ватманка: има още място, има още място... Четвъртата – учителка: добре, ама може и още по-добре. Сега ми е добре. Жена ми е инженер на пусков обект: ако сега не стане, следващият път.
Семейни 2,597 прегледа
Следващ →

Още вицове

Запис на телефонния секретар на психиатрична клиника: "Вие се свързахте с клиника "Бяла тишина". За съжаление, в момента няма кой да отговори на Вашето обаждане, затова изслушайте следните инструкции: Ако страдате от натрапчиви мисли, моля, многократно натиснете 1. Ако страдате от зависимост от друг човек, моля, помолете някой да натисне 2. Ако страдате от раздвоение на личността, моля, натиснете последователно 3, 4, 5 и 6. Ако страдате от шизофрения, моля, вслушайте се в тихото гласче отвътре, което ще Ви каже точно коя цифра да натиснете. Ако страдате от параноя, не се безпокойте. Ние знаем кой сте и какво искате. Просто останете на линията, за да проследим обаждането Ви. Ако страдате от маниакална депресия, то не си правете труда да оставяте съобщение. И без това никой няма да го чуе." - Скъпа, колко много те обичам! Но ако разбера, че ми изневеряваш... - Не се притеснявай, скъпи, няма да разбереш... Мъж се прибира вкъщи след работа и носи някакви бележки. Сяда на масата и казва: - И-н-н-на!! - Да! - обажда се жена му. - И-н-н-на!! - Да, бе! Аз съм жена ти Ина! - И-н-н-а! - Какво бе? - И-н-н-а тия от Топлофикация да им е.... мамата.... Върви пиян, гледа 14 годишна девойка (вече пооформена) скача на въже: - К`во си се разскачала, досега 1000 пъти да си се наебала. - (Небрежно) едното на другото не пречи... - Ало, полицията ли е? - Ъъъъ..мога да повикам тъщата.