Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътуват във влак старец и момиче.Седели си в купето, а момичето било с много къса пола, но не носело бельо.Дядото стоял, мълчал, но не се стърпял и се обадил: -Момиче, събери си малко краката, че да не ти литне птичето! А то му отговорило: -Спокойно, дядо,и да литне няма да кацне на твоя увехнал клон!
Семейни 3,572 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива някакъв на очен лекар. Почукал, попитал дали това е кабинета на очния лекар и след като го поканили влязъл и почнал да се съблича. - Ама какво правите? Аз съм очен лекар... - Спокойно докторе, сега ще ти обясня. Свалил си човека ризата, панталоните, обувките. Тръгнали гащите да си сваля. - Ама г-не, аз съм очен лекар бе, моля ви- изпаднал в тих ужас лекаря. - Споко бе докторе, сега ще ти покажа. Свалил си човека гащите и разтворил широко задника: - Ела сега тука и погледни докторе. Виждаш ли го ей това косъмче тука, точно до ануса дето е? - Да... виждам го... - Е, като го дръпна ми се насълзява дясното око. Съдията: - И вие твърдите, че вашият мъж, който в момента стои пред нас на патерици, ви е пребил? Жената: - Ами, когато започна, той още не беше с патерици. - Как се отнасяш към хора, на които постоянно им се спи? - Точно към тях се отнасям... В ресторант програмист си поръчва супа. След малко вбесен вика сервитьора : - Келнер! Имам бъг във супата! Жена се прибира късно вечерта през парка. Гледа зад нея върви мъж. Ускорява крачките, той също. Започва да тича, и той започва. Хвърля си чантата, поглежда - той продължава да тича. Захвърля си палтото, но той я настига и й се нахвърля. - Господине, нямам никакви пари! Нямам пари! - А аз безплатно! Безплатно!