Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Да боднем в Хепи" не се отнасяло за сервитьорките. Разочаровани клиенти се чувстват подведени. Оплакват се в КЗП.
Разни 1,440 прегледа
Следващ →

Още вицове

На чукчата му попаднали отнякъде сума пари, и к"во да ги прави - вложил ги в банка. Здрав влог, едър спестител един вид, изпращат го с уважение. На другия ден обаче чукчата пак пристига в банката. - Тегля си парите. - Ама как, ама защо… Тегли и това е. Ама си ги иска и в чисто нови банкноти. Какво да го правят - клиент. Нареждат му един куп нови банкноти. Сяда в един ъгъл, брои ги, и отива пак на касата. - Пак ги внасям. Клиент, какво да го правят… Издават му нова книжка, изпращат го с уважение. На излизане чукчата вика: - Утре пак ще дойда да си ги преброя. Началник се кара на подчинен: - Колко пъти ви казвам да не пиете в работно време! Вчера, когато бяхте трезвен, бях просто щастлив! - Вчера, шефе, бяхте щастлив, днес е мой ред! Учебен час в училище: - Марийке, излез на дъската и отговори на някои въпроси от домашното. - Не мога, госпожо, моят адвокат ме посъветва да не отговарям на въпроси, чиито отговори може да се използват срещу мен. - Ти в ред ли си? - А за този въпрос, госпожо, обърнете се към моя психоаналитик. Събудих се понеделник, за да ходя на работа във вторник, но сряда разбрах, че четвъртък ще вали, и тогава петък си помислих защо да ходя събота, ако неделя е почивен??? "Изплюх се на очилата на продавача, защото ми стана жал за него, и реших да не му счупвам очилата, а просто да се изплюя върху тях . Счупих му после очилата, защото той не оцени моята доброта и почна да крещи."