Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, мамо, да знаеш какъв виц чух! - Разкажи го, де! - О, не, мамо, аз съм много малка за такива вицове.
Разни 1,626 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българският отбор с играта си зарадва президента..на Швеция... Цици - те са като слънцето. Разрешава се хвърлянето само на бегъл поглед, но сложат ли се очила - може да се наблюдават вечно... Живеели си на село един дядо и една баба.събрали малко парички и си купили една крава.Нахранили я изкъпали я с голям мерак и на сутринта станали да я издоят.Напълнили една кофа около 10 литра,отишли и продали млякото. На другия ден пак я издоили пуснала 5 литра разтревожили се те ,но изчакали на другия ден да видят какво ще стане.На сутринта само половин литър.Тръгнали на ветеринар,като отишли доктора се ударил по главата и казал: -А бре хора този бик сте го скъсали от чекии бре През нощта се звъни на вратата: - Кой е? - Отворете, полиция. - Няма никой вкъщи. - А кой говори? - Счуло ви се е. - А защо е светнато? - Сега ще загася. Учителката по биология пита: -Иванчо, кажи кой е най-важния орган на човека? Иванчо се зачудил, а всички заподсказвали-сърце, бял дроб, черен дроб... -Ами кожата! -казал Иванчо. -Какво те кара да мислиш така? -попитала учителката. -Ами ако нямаше кожа госпожо, мъдете в ръцете ли щяхме да си ги държим?