Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пътуват в самолет един английски лъв и едно българско куче. Лъвът казал: - I love you! Кучето отговорило: - I kuchu!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Мамо, мамо, да знаеш какъв виц чух! - Разкажи го, де! - О, не, мамо, аз съм много малка за такива вицове.
Разни
03.10.2017
1,626 прегледа
Следващ →
Още вицове
Българският отбор с играта си зарадва президента..на Швеция...
Цици - те са като слънцето. Разрешава се хвърлянето само на бегъл поглед, но сложат ли се очила - може да се наблюдават вечно...
Живеели си на село един дядо и една баба.събрали малко парички и си купили една крава.Нахранили я изкъпали я с голям мерак и на сутринта станали да я издоят.Напълнили една кофа около 10 литра,отишли и продали млякото. На другия ден пак я издоили пуснала 5 литра разтревожили се те ,но изчакали на другия ден да видят какво ще стане.На сутринта само половин литър.Тръгнали на ветеринар,като отишли доктора се ударил по главата и казал: -А бре хора този бик сте го скъсали от чекии бре
През нощта се звъни на вратата: - Кой е? - Отворете, полиция. - Няма никой вкъщи. - А кой говори? - Счуло ви се е. - А защо е светнато? - Сега ще загася.
Учителката по биология пита: -Иванчо, кажи кой е най-важния орган на човека? Иванчо се зачудил, а всички заподсказвали-сърце, бял дроб, черен дроб... -Ами кожата! -казал Иванчо. -Какво те кара да мислиш така? -попитала учителката. -Ами ако нямаше кожа госпожо, мъдете в ръцете ли щяхме да си ги държим?