Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пилотът съобщава на пътниците в салона, че самолета пада и всички на борда ще загинат. В този момент става една разплакана девойка и казва: - Но аз съм млада и съм още девица! Искам да умра, като истинска жена! Става някакъв младеж, разкопчава си панталона, подава й го и казва: - Ето, изглади го!
Други 2,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обява: Мъж-евреин - много амбициозен, умен, независим, целеустремен. Търси да се запознае с момиче, чийто баща ще го вземе на работа. Срещат се двама, единия казва: - Представяш ли си, значи, наскоро станах импотентен , и се оказва, че съществуват и театри и кина, и цирк, и паркове... Бизнесмен решил за първи път в живота си да отиде в данъчното и да декларира доходите си. Започнал да разпитва приятелите си, как да се облече. Един му казал: - Облечи се като скитник, може да мине номера и да платиш по малко данъци! Друг пък го съветва: - Защо като скитник, бе? По-добре се облечи изискано. Нека мислят, че си авторитетен човек. Може да се уплашат и да ти вземат по-малко... Накрая бизнесменът пита жена си. Жената: - Слушай сега, какво ще ти кажа. Когато щяхме да се женим, майка ми ме съветваше да се облека с дълга рокля. Ти пък искаше да съм с къса рокля с цепка... - Не мога да разбера, защо ми разказваш всичко това!? - Затова защото, с каквото и да си облечен - все едно накрая ще те прекарат... Говорят си две приятелки: - Моя е още в кръчмата. - Да взима пример от моя - отдавна го донесаха вкъщи. Борец пожелал да се включи в Интернет. Отива при един провайдър, плаща си и пита служителя: - А как се прави всичко това? - Само трябва да направите в Windows тези и тези настройки. Ето ви телефона за достъп на провайдъра, звъните и напред. На следващият ден мутрата разярен нахлува в офиса: - Що за шеги, вие да не си мислите, че можете да се подигравате с мен? - Защо, какво се е случило? - пита изплашено служителя. - Ето вашите инструкции, всичко настроихме с братото, звъним на този, ваш как се казваше провайдър, а той идиота: шшшииииииии ббббббззззззз ффииииуууууу