Блондинка се вози в трамвая. Ватманът съобщава:
- Следваща спирка \"8 Март\".
Блондинката чука на вратата:
- А, такова, по-рано не може ли да се слиза…
Отишъл един индианец при вожда си и му казал:
- Искам да си сменя името.
- Как се казваш сега? - попитал вожда.
- Бързата стрела.
- А как искаш да се казваш?
- Ф-и-у-лллл