Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Софиянски: Моят имунитет срещу имунитета на Филчев --- - Какво кaзал Филчев след предложението на Софиянски? - Ок. Няма проблем... аз съм бивш боксьор. --- Филчев и Софиянски щели да си мерят... имунитетите. --- 2006 година. Филчев и Софиянски в една килия: - Казах ти аз да не се заяждаме...
Политически 3,254 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един кон влиза в бар и казва: - Барман, дай една сода! - А не искаш ли уиски? - Не, с каруцата съм. Жена се забавлява с войник. Пристига съпругът. Войникът се скрива на балкона. Стои там час-два, става му студено, и както е по униформа, влиза обратно в стаята. Съпругът крясва: — Какво правите тук?! — Моля запазете спокойствие. Имаше учение, и аз скочих с парашут, но понеже нямам опит, паднах на вашия балкон. Жената се преструва на изненадана: — Но как така?! — Успокой се, мила! – казва съпругът – вчера у Петрови трима геолози търсеха нефт в банята… Телефонно обаждане в пътна помощ: -Ало пътна помощ ли е? -Да. -Аве тука малко, стана една катастрофа да доидете да приберете колата... -Добре, кажете си адреса. -Амиии, бул. "Димитър Благоев" 42, 44, и малко на 45... - Защо не може да се направи снежен човек блондинка? - ....?! - Защото не могат да се направят кухи топки!!! Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: - Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. - Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: - Какво ми водиш? - Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза - пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. - Пак ли ти е хладно? - Не мога да се стопля, пак ми е студено! - рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: - Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. - А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. - Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: - Затваряйте врататааа! Духа!!!