Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж се хвали на приятел: - Oт както купих gsm на жената, тя все си e вкъщи.
Семейни 3,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две професионални стопаджийки се срещат и едната казва на другата: - Абе вчера ми спира, моля ти се, някакъв и ми вика: "Ще те кача, маце, обаче или ще ми пееш, или ще ми духаш!" - И ти к`во? - пита другата. - Как ще му пея на този простак! Един шоп отишъл в църквата да се помоли на Бог: - Боже, защо всички хубави момичета са от Пловдив? Бог му отговаря: - Незнам бе, майна!!! Обява в сайт за запознанства: "Търся мъж! Пиещ, пушещ, скитащ! Считам, че съпрузите трябва да имат сходни интереси!" - Мъжът ми е отвратителен! Все говори за майка си - мама това, мама онова, мама така готви, на мама онова й харесва... - Трябва да му напомниш, че и ти си жена, та да ти обърне внимание. Сложи си нещо по-секси и го изненадай. Вечерта мъжът се прибира и жена му го чака по черни бикини, черен сутиен и черни ръкавици. Мъжът възкликва: - Боже! Цялата си в черно! Да не е станало нещо с мама? Войници преследвали Чапай и Петка през джунглата. Чапай казал: - Петка, дай да се скрием в джунглата. - Ами ако ни нападнат тигри какво ще правим? - Ами аз ще започна да свиря на гайда, а те ще започнат да играят хоро. Скрили се те в джунглата, тигрите дошли и Чапай започнал да свири на гайда. Изведнъж ги нападнал един тигър. Двамата побягнали и се качили на едно дърво. Петка казал на Чапай: - Нали каза че тигрите ще играят хоро? - Де да знам аз че има глухи тигри.