Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Без да искам набрах 112 от мобилния вчера... ... запалих къщата, за да не изглеждам глупаво...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В детската градина, бащата към синчето си: - Ти вече си голям - трябва да знаеш, че никакъв дядо Коледа не съществува, това бях аз - Знам, знам. Ти си и щъркела
Разни
03.10.2017
2,083 прегледа
Следващ →
Още вицове
Уличен знак за ограничение на скоростта в близост до училище. Под него надпис: "Внимавайте да не ударите дете!" Допълнен отдолу с флумастер: "По-добре изчакайте да мине някой учител!"
В полицията нахлува разтревожен мъж: - Жена ми изчезна, моля ви да я намерите! - Опишете как изглежда? - Пълничка, с рядка коса, малко кривогледа... - Господине, няма нужда да я търсим - такива сами се връщат.
Извънградски път. Катаджия забелязва кола, движеща се с 20 км/ч и решава да я спре и провери какво става. В колата са 4 бабички на около 85 години, едната шофира, а другите - пребледнели и се кръстят. - Какъв е проблемът, господин полицай? - пита шофьорката. - На знака пише 20 км/ч и аз карам по правилата. - Госпожо, това 20 е номерът на пътя. Ограничението е 60! - отговаря полицаят, след което се обръща към другите бабки. - А вие защо сте така уплашени? - Ох, синко - една през друга се оплакват те - току що минахме през път номер 210...
- Знаеш ли, сутрин по телевизията има много хубаво предаване по аеробика! Защо не правиш упражнения по него, за да отслабнеш? - Пробвах, но все стигам само до първото упражнение - "отворете прозореца".
- Що е тъщата и има ли почва у нас? - Има много почва за тъщите у нас!