Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доган обясни съвсем логично защо не ходи в парламента, просто е зает с управлението на страната, а именно, че той е инструментът във властта, който разпределя порциите на фирмите в държавата. ----- Станишев се обажда на Доган: - Каза им за порциите на фирмите...Сега да не им кажеш, че и с Елена не спя... ----- Ето защо Станишев има време да се снима как кара трамвай, Доган върши работата му...
Политически 3,306 прегледа
Следващ →

Още вицове

- A ако убия извънземен, ще ме затворят ли? - Аха, директно в психиатрията. Предизборно събрание. Политик държи реч: - Уважаеми дами и господа, като изпълним предначертанията, за които Ви говоря, ние ще живеем много, много по-добре! Глас от залата: - А ние? Дете пита майка си: - Мамо, нашата прислужница ангел ли е? - Не, защо? - Татко я нарича така. - Е, ако продължава, ще й помогна да стане ангел… Един борец паркирал на забранено място. Когато се върнал, BMW-то му го нямало. - Баварецът…! Къде ми е баварецът…? - развикал се той. Един човек, който стоял наблизо, му казал: - Паякът го отнесе. Борецът се замислил и казал: - Крокодила го знам, Маймуняка го знам, ама тоя Паяк не съм го чувал - сигурно е някой нов! Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: - От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: - Момчета аз, ще се оправя със шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: - А бе шефе, питбула много странно гледа! - Що бе да не е умрел!?! - Шефе, ти го каза...