Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Славчо отишъл на театър. Доходило му се, търсил, търсил, тоалетна никъде. Влязал в някаква стая, хора седят и си пият чай. Обърнал се той към стената и си свършил каквото му се правило. Излизайки казал: - Е, и вие намерихте къде да пиете чай!
Семейни 3,307 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителят: - Превърнете изречението "Конят бяга" във въпросително. Иванчо: - Бяга ли конят? Учителят: - Правилно. А сега го превърни в повелително. - Дий! Обява: "Спешно се продава велотренажор. Трябват пари за нов диван." Министърът на вътрешните работи взима и заплатата за говорител на МВР...как иначе се купуват толкова апартаменти... Циганин се прибира вкъщи с думите: - Жена, сипи една ракия, па после ща прая да умирваш... Сипала му, жената. Оня след като обърнал чашата, поискал пак: - Жена сипи още една, пък после ща прая да умирваш... Така се стигнало до петата чашка. Циганката забелязала, че манго взел да се напива и рекла: - Айде бе мъжо, нали щеш да праиш да умирвам? Оня надигнал глава, махнал с ръка и казал: - Жувей бе жина... Двама програмисти си говорят Първият: - Абе знаеш ли, че баба ми има едно евангелие издание 1820! Втория: - Брей, то трябва да е още на пет инчови дискети!!