Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ралността може да бъде хубава, тежка, горчива, болезнена, тя е такава каквата си я направиш сам, някои хора виждат в боклука боклук, а за други болкука е богатство.
Бисери 2,916 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се мъж от бар, ама убийствено пиян, три пъти се ударил в касата на вратата преди да влезе. Хваща го жена му и му вика: -Свиньо, къде беше пак бе? Пак си пил като свиня! -Чи ко маа! Откриха един нов бар! "Златния бар"! -Тъй ли..и що е златен? -Как що ма? Ти проста ли си? Кат е златен, начи е златен. Демек, има златни столове, златни маси, златни чаши, имаше дори златен писоар(това в което мъжете пикаем).. -Айде бе..чакай да я видя тая работа.. Жената открива телефона на бара на 144(Услуги), звъни и пита: -Алоо, "Златния бар" ли е? -Да! Кажете? -Абе да имате златни неща там? -Да госпожо. Всичко е златно, от столовете до полилеите. И дори болтовете ни са златни.. -АА..тъй..а златен писоар имате ли бе? -Момент.. И жената чува как отсреща се провиква говорещия на някой друг: -КОЛЕГААА, ИМАМ ВРЪЗКА С ЖЕНАТА НА ТОЯ, ДЕТО ТИ ПИКА В САКСОФОНА! Жената: - Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди. Мъжът: - Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата. Типичен коментар след секс? Овен: "Хайде пак!!!" Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата." Близнаци: "Къде е дистанционното?" Рак: "А кога ще се оженим?" Лъв: "Бях страхотен, нали?" Дева: "Трябва да изпера чаршафите..." Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса." Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!" Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!" Козирог: "Имаш ли визитка?" Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?" Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?" - Чък Норис не ходи на зъболекар, защото зъбите му са нечупливи. Жертвите му не ходят на зъболекар, защото нямат зъби. Двама пияници си говорят... - Кольоо... ти спал ли си с моята жена ?! - К`ви глупости говориш бе ?! НИКОГА не бих !! - ААаа ясно ! Значи и тебе те е гнус !