- Вчера пратих до моите приятели sms "не мога да си намеря телефона, звънни ми на него. Благодаря". Почти всички звъннаха. От което си правя извод, че приятелите ми не са от най-умните.
- А телефона намери ли?
- Това потвърждава моята теория...
Две приятелки се срещат и едната пита другата:
-Как варвят нещата с мъжът ти ? ?
А другата отвръща:
-А бе в началото когато ме сваляше ми каза че в леглото бил като орел... пък аз от де да зная че орлите се ебат веднъж в годината