2-ма българи се разхождат в САЩ - Маями и гледат от един небостъргач пада една жена.
Единият се обръща към другия и казва: "Виш бе брато и американците са като нас, ебат и хвърлят"
Ако Титаник бе потънал днес…
Барак Обама: Свидетели сме на безпрецедентен терористичен акт.
Путин: Титаник не потъна, а беше участник във водно-кинетична операция.
Уолстрийт: Титаник е твърде голям, за да го оставят да потъне.
Ню ейдж гуру и автор: В кораба няма дупка, освен ако не повярвате, че има.
Бойко Борисов: Титаник нямаше да потъне, ако от тройната коалиция бяха строили магистрали.
Яне Янев: Потъването на Титаник е опит за покушение срещу мен и явна провокация срещу РЗС. (време за: произнасяне 7 минути и 34 секунди).
Никола Груевски: Потъването на перлата на Македонскио флот – Титаниче, е най-големата трагедия за нашио народ за последните 8 иляди години.
Случаен водач на Голф 2: Мда, и минауата година тука потъна един кораб у Владая. Шо винкел си замина, ей така.