Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Марийка стояла върху купа сено, а Иванчо отдолу й викал: - Марийке, аре слез при мен! - Аааа, ти искаш да ме любиш... - Няма бе! - Ами че тогаз защо да слизам?
Иванчо и Марийка 3,361 прегледа
Следващ →

Още вицове

Компания от няколко младежи отишли в едно село на събор при свой приятел. Започнало се от петък вечер един як запой и привършили към неделя вечер. Всички заспали. Сутринта рано- рано един от гостите станал, излязъл на двора и започнал да се оглежда и да търси нещо. Дядото /домакин/ седял на столче си пушел цигара и като видял младежа как усилено търси нещо го попитал: - Какво търсиш? Какво ти трябва? Младежът: - Абе, дядо, вода няма ли тук из двора някъде? Дядото: - И за какво ти е вода? Младежът: - Да си измия очите. Дядото: - Абе, деца, вие очи имате ли? Психолог вече шести час си говори по телефона на доверието с някакъв депресиран тип. Накрая го пита: — А мислили ли сте за самоубийство? — Не… — Ами помислете тогава! Един луд си завързал чехъла и почнал да си го влачи като куче. Завеждащият го пита: - Е пак ли с това твое куче бе? - А не, аз сам си заварзах чехъла. Докторът си казал "Ей тоя се оправи бе!" и го пуснал. Като излязал от лудницата лудият погалил чехъла и казал: - Излъгахме ги Шаро! Ако Краят на света наистина беше дошъл, щеше да отпадне един голям проблем, а именно:какво да облека на Нова Година? :( Лепенки за кола: "Прикривай ме, престроявам се!" "Другата кола на жена ми е метла" "Много пешеходци, малко време!"