Прибира се мъж вкъщи и заварва жена си в леглото с непознат мъж. Бесен крещи:
- Няма ме за малко, а ти си лягаш с първия срещнат!
- Не е първият срещнат! Той отказа.
Секретарката:
- Шефе, на телефона - мисля, че Вас търсят.
- Какво ще рече "мисля, че Вас търсят"?
- Ами не знам...Някой се обажда и пита: Онзи идиот още ли е там?