Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Нали не си забравил, че ми дължиш стотачка? - Още не. Дай ми още малко време и задължително ще забравя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
-Кое е общтото между жената и ръждата ? ? ? - Хване ли един път и няма махане !
Семейни
03.10.2017
3,811 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събрали се французин, германец, американец и наш бай Ганчо. Всеки започнал да се хвали с мъжкото си достойнство. Французинът: - Моят пенис е 18 сантиметра. Германецът: - Моят е 20 см. - и добавил - Нашите оръдия винаги са били мощни! Американецът: - Аз пък съм 22 см пенис! Кой сега е номер едно!!!??? Дошъл ред и на нашенеца. Другите, от нетърпеливост, взели да го натискат да казва по-бързо, че да стане ясно кой е победил... - 14 - измрънкал Ганьо. - Хи-хи-хи - злобно взели да се смеят останалите.. - Не "хи", а "фи"... - добавил българинът.
Излежават се два плъха и пушат марихуана. По някое време над тях прелита прилеп. Единия плъх го вижда и казва: - Брей че е силна тая трева. От нея взеха да ми се привиждат ангелчета...
Един дядо си спомня добрите стари времена: - Като бях момченце, мама ме пращаше до магазина само с един лев, и аз се връщах с 4 килограма картофи, два хляба, едно мляко, 10 яйца и опаковка чай. А сега това вече е невъзможно - прекалено много камери за наблюдение има.
Учителката: - Иванее!Моля се на Господ,един път да свършиш (8-ми клас),та да се отърва от тебе,че до гуша ми дойде. - Стига ма Госпожо!Вие с Марийка да не би да сте се наговорили,да ми говорите едни и същи неща?
- Хаим, нашият син ще се учи да свири на цигулка! - Но той няма никакъв музикален слух! - Какво общо има слухът? Ще го учат да свири, а не да слуша!