Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Стои някаква баба на спирката и чака рейса. Минава минувач и й казва: - Няма защо да чакаш, бабо. Този рейс се движи само в празнични дни. - Ама аз днес имам рожден ден.
Разни 1,780 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена води в кабинета на лекаря 12-годишната си дъщеря. Лекарят я преглежда и казва: - Или е грип, или бременност. Дъщерята: - Че,откъде пък ще пипна грип... Влиза мъж в магазин и казва на продавача: - Дайте ми "Книгата за похвали"! - Нямаме такава. Никакви похвали не са писали за нас! - Тогава направете си! Моята тъща се отрови с вашите салами! Върви един доста пийнал гражданин по улицата с ключ за кола в ръката. Вижда порядъчен минувач и го пита: - Изззвинете, да сте виждали колата ми? Ключа е в мен, а колата ми я няма. Погледнал го трезвеникът и му казал: - Виж се колко си пиян, бе! Не стига, че ти я няма колата, не стига, че едвам ходиш, та чак дюкяна ти е разкопчан и зарзавата ти е навън! Погледна се долу почерпения и казал: - Ужас! Откраднали са ми и гаджето! Разсипана сол - на караница е. Разсипана захар - на сдобряване е. Разсипан кокаин - на феерически усещания и фантастични видения е. Паднала вилица - на гости е. Паднал х*й - край, никой за никъде не бърза. Лястовиците летят ниско - очаквайте дъжд. Кравите летят ниско - разсипан е кокаина. Счупено огледало - на нещастие е. Скъсан ластик на бельото - на голям срам, или може би на малък. Скъсан презерватив - да се беше счупило огледалото... Сърбящ нос - на пиянство е. Сърбящи слабини - на доктор е. Сърбящ задник - на приключения е... По плановете на Господ продължителността на живота на "човека" трябвало да бъде 20 години. Но човекът не бил доволен и помолил Господ да удължи живота му. Господ помислил, помислил и накрая се съгласил. Взел по малко от живота на коня, кучето, магарето, свинята и така удължил живота на човека. Именно поради тази причина човек живее като "човек" 20 години. След това работи като магаре, поти се като кон, яде като свиня и живее като куче...