Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разболях се от хрема. Купих си лекарство. Чета: странични ефекти - Сънливост, Болка в очите, Шум в ушите, Нервност, Безсъница, Гърчове, Суха уста, Повръщане, Депресия, Гастрит, Диария, Запек, Мигрена... Седя и си мисля - мога и с хрема да живея!
Разни 1,865 прегледа
Следващ →

Още вицове

Затварям си очите - купища пари, кола, вила на морето. Отварям очи - ни пари, ни кола, ни вила. Нещо с очите ли не е наред? - Защо не казват колко струва ловуването на Георги Първанов? - За да не се обезсмисли Българската Коледа... ---- Всъщност не трябваше ли да е обратно? Да карат хората да пращат sms за събиране на средства за Гоце - изпратете sms на кратък номер XXX с текст "Goce - na lov!" Време е за промяна на сватбените традиции... Нека булката вместо букет да хвърля на приятелките си неженен мъж... Най-лесния начин да забравите за неприятностите - купете си обувки два номера по-малки.(не важи ако не можете да си купите обувки) По време на първата световна война един американски журналист, който "поназнайвал" чужди езици, бил в далечния изток и отразявал сблъсъка между руската и японската армии: - И се срещнаха двете велики армии - руската и японската. Великата японска армия се хвърли напред с бойния вик "Банзай!", което на великия японски език означава "С Бога напред!". Великата руска армия също се втурна напред с вика "Йоб твою мать!", което на великия руски език също означава "С Бога напред!".