Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пожар в осем етажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: - Хайде, скачайте една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката се разпльокала. После викнали нагоре: - Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: - Да, бе да! Да не съм луда! Нали видях какво направихте. Пожарникарите: - Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Хайде скачай! Подлъгала се брюнетката и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е не по-малко грозна и пак дръпнали платнището... След малко викнали на блондинката: - Ти какво? Да не смяташ да останеш горе? Хайде скачай! - Ще скоча, ама оставете платнището и се отдръпнете най-малко на трийсет метра, да не може да го дръпнете.
Блондинки 3,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се кара със жена си: - И откъде ти хрумна, че обичам твоите роднини по-малко от моите? Ето, например, обичам много повече свекърва ти, отколкото тъща ми. Вървели си виолист и циглуар из гората. По едно време ги наобиколили вълци. Тия си викат: "е сеа умряхме" По едно време виолиста си тръгнал да си вади виолата. Цигуларя: - Какво правиш бе? - Е как какво, ще зема да им посвиря па могат да се поусмирят малко и да не ни изядат! - Абе, що не пробваме най-напред с добро? Двама студенти си вървят, насреща им просяк почва да се моли. Единия категорично отказва да му даде и стотинка, а другия вади някой лев от портфейла си. - Защо му даваш? Виж го само! Ще ги изпие?! - А ние?... Искате ли докато готвите, вашият мъж през цялото време да се шегува, смее и да се върти наоколо? Поканете симпатична приятелка в мини поличка да ви помага в кухнята. Вечер. Часът е 23.00. Мъж и жена в леглото. Мъжът: - Скъпа, може ли.... Жената: - Не! Полунощ. Мъжът: - Скъпа, вече може ли? Жената: - Не! Два часа сутринта. Мъжът: - Скъпа, моля те, хайде... Жената: - Уф, добре, добре, слизай и заспивай....