Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, вярно ли е, че щъркелите носят бебетата? - Вярно е. - А подаръците ги носи Дядо Коледа? - И това е вярно. - А ти се блъскаш и печелиш пари? - Съвсем вярно. - В такъв случай, мамо, татко май е напълно излишен в тази къща!
Коледа и Нова година 6,989 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. - Защо плачеш? - Заекът ме излъга и ме наеба... - Гледай го ти! - казал лъвът и продължил. Среща вълка - и той плаче. - Какво ти се е случило? - Заекът ме излъга и ме наеба... - Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката - също плаче. - Какво е станало, защо плачеш Мецо? - Заекът ме излъга и ме наеба... - И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа - заекът стои до една дупка и мисли. - Абе Зайо, ти цялата гора си наебал - бива ли такива работи? - Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, защото са ми къси лапите... - Къде, къде - казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи... - Ах ти хитър заек! - Харесва ли ти новата ми шапка, скъпи? - Хубава е! Съвсем не ти се вижда лицето. Прибира се Христо Стоичков в дома си в Япония с приятели. Посреща го прислужницата и пита: - Стоичков сан, да поднеса ли кафе или да си е**а п******а лелина? Професор изпитва студент и пита. - Според Вас колега, изпит взима ли се или се дава? - Взима се - отвърнал бързо студента. Отговорил на всички въпроси, но накрая професора му се изсмял. - Не можахте да си вземете изпита. Съжалявам. Двойка. На вратата като излизал успял да подшушне на следващия "кажи, че изпит се дава". Ситуацията се повторила с въпроса, но отговора бил, че изпит се дава. Отново верни отговори, но и на този студент изпитващия казал: "Няма да Ви дам изпита. Съжалявам. Двойка". Влязъл третия пореден в групата, като още от вратата извикал: - Професоре, ще си взема изпита, ако ми го дадете! Нали? Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке, защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости!