Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, вярно ли е, че щъркелите носят бебетата? - Вярно е. - А подаръците ги носи Дядо Коледа? - И това е вярно. - А ти се блъскаш и печелиш пари? - Съвсем вярно. - В такъв случай, мамо, татко май е напълно излишен в тази къща!
Коледа и Нова година 6,987 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скъпи дядо Коледа, вече три години ти искам едно пожарникарско камионче. Моля те тази година, донеси ми едно пожарникарско камионче. Скъпо дете, упоритостта ти ме дразни, тази нова година докато спиш, щи запала къщата така ше получиш не един а всички пожарникарски камиони от твоя и близките градове. Скъпи дядо Коледа, оставих ти бисквитки и чаша прясно мляко под елхата... и моркови за еленчетата... с много обич... Скъпо дете, всяка година след като ти пия от млякото не мога да изляза по два часа от тоалетната, а морковите ти правят така че елените да ми пърдят в лицето докато летят. Ако си си намислила да ми се подмазваш, остави една бутилка от виното на дядо ти, една пура и накарай мама да си сложи гащичките които шефът и подари миналата година Жена се прибира в къщи раздърпана и запотена. Мъжът й се подава и я пита: - Що си такава ма? - Мъжо, чакай сега ще ти обясня, не ме бий. - Аре по бързо, че нямам време. - Прибирам се аз от работа, влизам във входа и насреща ми един бандит. И ми вика: "Сега или ще ми пееш, или ще ми духаш. Иначе няма да те пусна". - И ти к’во направи? - пита мъжът. - А, ще му пея, за какъв се мисли тоя. Знаете ли защо блондинките минават на пръсти покрай аптеката? Защото ги е страх да не събудят приспивателните! Питат 105 годишен дядо: - А какво ви казват докторите? - От 50 години все едно и също казват:спри пиенето, пушенето, спри да ядеш люто, мазно и сладко... Съпруг бил вечно ядосан. Пускал тото всяка събота, а в неделя не печелел и ходел бесен цяла седмица. Приятел го посъветвал да пуска фишът в понеделник и така цяла седмица да живее с надеждата за печалба. Така и направил. Видяла го жена му, че е необичайно весел и усмихнат и го попитала на какво се дължи. - Скъпа, аз вече живея с Надежда!!! - Ох, камък ми падна от сърцето! Тъкмо се чудех как да ти кажа! А аз, с Пешо от "Б" вход...