Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кашлицата може да има много сериозни последствия. Особено ако сте се скрили в гардероба.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Това не е целулит, това е антикризисен запас!
Бисери
03.10.2017
2,854 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млад индианец се научил да пише и започнал да си води дневник. Първи ден:Много хубав ден. Дъщерята на вожда се изгуби, тръгнахме цялото племе да я търсим. Намерихме я край езеро да се къпе.Всички и се изредихме. Втори ден:Много хубав ден. Жената на вожда се изгуби, тръгнахме цялото племе да я търсим. Намерихме я на скалите да се пече гола.Всички и се изредихме. Трети ден:Много лош ден. Кака можах да се изгуба!
Жена се връща от нощна смяна и се оплаква на съпруга си: - Какво нахалство само! Петров ме целуна! - Как така те целуна?! Още сега ще го намеря и ще му размажа физиономията! - Моля ти се, недей! - снишава глас жената. - Може да не е бил Петров... Изведнъж лампите угаснаха в цеха и... Някой ме целуна. - Но ти нали каза преди малко, че е Петров... - Тъй де, казах, защото Петров и друг път ме е целувал.
Машинописка при доктора. Доктора: - Кажете "а". - Малко или главно?
Катеричката излязла да пазарува и не се прибрала цяла нощ. Катеричокът, мъжът й, страшно се притеснил. На заранта тя се появила - тежко гримирана и с размазано червило, с цигара в ръка, леко разчорлена и с ново фишу на шията. "Какво стана, къде беше", тревожно попитал катеричокът. - Ау-у-у! Да видиш! Три вълка ме отвлякоха за три дни! - Ужас! Е, слава богу, отървала си се и сега, жива и здрава, си пак у дома! - А, не! Те за три дни ме отвлякоха, аз само минавам да ти кажа, да не се тревожиш напразно - казала катеричката.
Пешо се хвали на свой приятел: -Вчера цяла вечер чуках приятеля: -Сигурно е бил голям кеф, какво стана ? -Не ми отвори