Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Каква е разликата между мьжа и тиквата? И двете изсъхват откьм дръжката!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
През 60-те години все искаха да се чукат. В САЩ за това имаше рок-фестивали и наркотици, в СССР - Байкало-Амурската магистрала. В Бъргария - Проходът на Републиката.
Политически
03.10.2017
2,973 прегледа
Следващ →
Още вицове
Из гората върлувал свински грип. Де що има животни се покрили из дупките си. Само Мечо Пух и Прасчо се разхождали безгрижно наоколо. Прасчо си мислел: - Колко е хубаво да имам приятел като Пух. Пух си мислел: - Прасето, ако кихне.... мъртъв е!!!
Шикозен ресторант на Невски проспект. Както обикновено пиян, поручик Ржевски седи забил лице в салатата. На съседната маса три дами спорят за това кое е по-болезнено: раждането, аборта или дефлорацията. Леко надигайки глава, поручикът компетентно се вмесва в разговора им: - Ех, а вас някога да са ви удряли с тиган по яйцата?
- Защо си толкова дебел? — Защото закуската си ям сам, обяда си делят с мен приятели, а врагът ми дава неговата вечеря.
- Скъпи, струва ми се, че това огледало ме прави пълничка.
Срещат се две приятелки. Едната пита: — Кво става с твоя мъж? Още ли скита по цели нощи из игралните домове и пръска пари на вятъра… — Скъпа, това е минало! Аз проведох с него един сериозен разговор. Сега той е нов човек, не пуши, не пие, по игрални домове и ресторанти не ходи… Само си лежи тихичко в реанимацията.